Psychologia - Lewanowicz

Diagnostyka psychologiczna nie jest wyłącznie postawieniem diagnozy. To unikalna okazja dla klienta do odkrycia swoich mocnych stron, obszarów wymagających pracy, oraz oceny możliwości radzenia sobie w sytuacjach trudnych. Diagnostyka obejmuje obszar osobowości, wartości, stylów radzenia sobie, ale także inteligencji, schematów myślenia i sposobów budowania relacji z ludźmi. 

Diagnostyka prowadzona jest przy pomocy sprawdzonych przez Pracownię Testów Psychologicznych narzędzi i może być wykorzystywana w obszarach takich jak:

  • ocena poziomu inteligencji
  • określenie typu zaburzeń osobowości
  • stwierdzenie występowania zaburzeń nastroju i zaburzeń lękowych
  • ocenę różnego typu zaburzeń koncentracji i pamięci
  • stwierdzenie istnienia zaburzeń myślenia i kojarzenia

Diagnostyka jest spotkaniem dopasowanym do potrzeb klienta, dlatego wykorzystujemy szeroki wachlarz nowoczesnych narzędzi używanych w badaniach naukowych na całym świecie, by zaoferować klientom profesjonalną i rzetelną ocenę ich możliwości. 

Moją "prawą ręką" w przeprowadzaniu diagnozy jest mgr Aleksandra Plewka - psycholog, seksuolog, biegły sądowy oraz ceniony wykładowca akademicki z wieloletnim doświadczeniem w pracy z klientami, z którą współpracuję podczas całego procesu diagnostycznego. 

Play Slideshow